Затишок і Львів (@zlata_vovk) — Lviv. Ukraine
#сходамильвова 
Tv_Living (member)
Про мене
Любити дощ було б значно легше, якби після нього завжди була б от така веселка 😍
Любити дощ було б значно легше, якби після нього завжди була б от така веселка 😍 . . . .
18.07.2019 08:09:55
Магія дощу 😍
.
.
.
Магія дощу 😍 . . ....more
17.07.2019 14:40:24
Advertisement
Колись давно я писала, що мені не важливо, якою людиною поза університетом є вик
653 24
Колись давно я писала, що мені не важливо, якою людиною поза університетом є викладач, лиш би викладав добре. І навпаки: викладач може бути людиною доброю, але паскудно викладати... і навіщо мені такий викладач ?! . . А от з інстаграмом трошки складніше. Дивишся на сторінки, бачиш фантастичні фото, читаєш хороші тексти, а потім бац - зустрічаєшся з людиною реальною, а не з тим обліком, який вона тут собі створила... а людина то виявляється майже повним антиподом свого профілю! А профіль - суцільний симулякр, який забезпечує реалізацію певних потреб. Якось є почула думку, що профіль взагалі не повинен передавати справжньої особистості, якщо той інший "облік" приваблює читачів, зручний і приносить якусь певну користь своєму творцю. . . Але ж... блін. Я розумію, що всі ведуть свої сторінки з різною метою. Можливо, хтось сподівається згодом дотягнутися до омріяного "себе", стати тим інстаграмним "кимось". І це було б круто, якби справді було кінцевим результатом. Але, здебільшого, це просто гарні персонажі з правильними ролями. Жаль, що часто поза ними стоять майже повні їх протилежності... . . Так от. Важливо, щоб віртуальний блогер був віддзеркаленням себе реального? Чи це не важливо, якщо його контент і посил приносить комусь хоч якусь користь?
16.07.2019 06:58:53
Бажаю вам вдалого тижня! І собі теж 😂
.
.
Фото @liztsarevna
Бажаю вам вдалого тижня! І собі теж 😂 . . Фото @liztsarevna...more
15.07.2019 07:45:55
Про серіал "Велика маленька брехня" напишу на днях, а зараз немає бажання нічим
Про серіал "Велика маленька брехня" напишу на днях, а зараз немає бажання нічим тут ділитись бо, якщо чесно, мені морально (та й фізично) дуже зле останніми днями. Не хочу поширювати свій негатив. Але як тільки стане краще - так зразу буде якийсь рух і тут 😊. . . .
14.07.2019 08:01:05
Хоч я і попала трішки під дощ ( бо парасолю треба було брати), але Шевченківськи
719 26
Хоч я і попала трішки під дощ ( бо парасолю треба було брати), але Шевченківський гай завжди був і досі залишається моїм місцем сили! Гаряче його люблю і всім рекомендую відвідати! . . . П.С. Напишіть, чи вам цікаво було б прочитати мої враження про серіал "Велика маленька брехня", щоб я даремно нічого не писала 😅. . . .
13.07.2019 14:59:56
Advertisement
Гарних вихідних!
.
.
.
.
Гарних вихідних! . . . ....more
13.07.2019 08:37:52
Минулі два дні мені було дуже зле. Боліло все, пила ліки і не вилазила з ліжка.
Минулі два дні мені було дуже зле. Боліло все, пила ліки і не вилазила з ліжка. Зате, подивилась повністю перший сезон "Великої маленької брехні" і майже дочитала "Смертельную белизну" Роберта Гэлбрейта. Сподіваюсь, сьогодні нарешті вийду на вулицю, бо на мене починать вже психологічно давити стіни квартири. . .
12.07.2019 06:19:06
До позавчорашнього посту-ниття. .
.
Я понарікала, прочитала ваші коментарі і тут
До позавчорашнього посту-ниття. . . Я понарікала, прочитала ваші коментарі і тут бац: до мене дійшло! Я ніколи вам не дякувала. За підтримку, розуміння і взагалі за те, що ви зі мною! Бо що б хто не казав, але якщо ти робиш щось для себе, а воно ще й подобається іншим - це безцінно! Я інколи пишу про досить важливі для мене речі. Вони часто важкі і не дуже єдиноріжково-веселкові. Але ви пишете мені слова підтримки, чи розуміння - я не одна. І за це я дуже люблю цей профіль. І розумію, що веду його точно недаремно ❤. . . Я взагалі за багато що вдячна інстаграму, хоч дуже прикро, що майже і не застала того старого, доброго і для мене майже утопічного місця з хронологічною стрічкою новин, без реклами і майже без тексту 😂. . . За можливіть знайти однодумців і познайомитися з новити людьми. За те, що не роблю фотографії "в стіл", а їх хтось бачить. За те, що поборюю свої комплекси, долаю певні бар'єри і висловюю думки, що можливо і не всі, але хтось все ж чує. . . За це все я і вдячна ❤.
11.07.2019 07:30:45
Що я подивилась за останній час:
.
Буквально вчора вночі переглянула фільм "Насл
617 14
Що я подивилась за останній час: . Буквально вчора вночі переглянула фільм "Наслідки" з Кірою Найтлі, Александром Скасгардом і Джейсоном Кларком в головних ролях. І хоч я люблю костюмовані фільми з нальотом історизму, дане кіно, що намагалось передати конфікт переможців та переможених в Німеччині після завершення Другої світової через любовний трикутник персонажів вище згаданих акторів, не передало нічого, окрім відчуття тотальної штучності. Невипрацюваний подієвий ряд і, як наслідок, нелогічність розвитку характеру (чи його відсутність) героїв. Тому 5/10. . . "Елегія". Фільм, що передивлялася вже вкотре і, впевнена, не востаннє. Пенелопа Крус і Бен Кінгслі. Тонкий, чуттєвий, з наскрізним присмаком гіркоти, пристрасті і щему. Це не дешева мелодрама, а історія про... А от подивіться і самі дізнаєтесь 😅. 10/10 П.С музика тут не просто фон, а повноцінна героїня, недаремно ж в її честь названо стрічку ... . . Ще були "Дивні дива" сезон 3, "Людина-павук: Далеко від дому". З "Людиною", як і з більшістю супергеройських фільмів, в мене стабільні стосунки: йду в кіно, мені подобається, але вдома ніколи не передивляюсь. А от з "Дивами" на цей раз в мене не дуже склалось. Не люблю я, коли більшість розмов між представниками протилежних статей зводяться до любовних переживань (ну, якщо це не відповідає жанру). Але то не головний недолік. Герої ж ростуть, підлітки, як-не-як, і т.д. І от саме зміни, які є результатом дорослішення як і героїв, так і акторів, що їх втілюють, мені і не здаються органічними. Не сюжет тепер превалює, а розвиток персонажів. З плюсів досі залишаються самоіронія і стилізація. З одного боку все яскраве до неможливості, з іншого - атмосферне у своїй темряві. Але все ж мені саме тої темряви і гнітючості попередніх сезонів ой як забракло... . . Про "Дива" могла б накатати значно більше, але кому воно треба 😂. . . А що ви цікавого бачили?
10.07.2019 07:35:13
Advertisement
Хвилинка ниття 🤪
.
.
Так, я знаю, що не особливо інформативна/корисна, не пишу п
789 69
Хвилинка ниття 🤪 . . Так, я знаю, що не особливо інформативна/корисна, не пишу постійно довгі тексти, чи взагалі хоч щось. Пишу лише тоді, як є про що, навіть, якщо це "щось" - лише мої роздуми і нарікання. Не виходить мені регулярно відкривати щось для себе і, як результат, для вас. Але. Я люблю робити багато фото. Думаю, ви помітили, особливо по сторіс 😂. . . . І от в мене дилема. Емоційно виливати свої емоції кожного дня в текст я точно ніколи не зможу. Серіали/книги я не споживаю з такою швидкістю, щоб писати про них під кожним фото. Але я не хочу пропадати з інстаграму лише через відсутність словесного наповнення. А відчуваю, що візуального вже недостатньо...Та й не з кожним текстом є хоч якась взаємодія. А як немає реакції, то і стимул зникає 😅. . . І переходжу до найголовнішого ниття: не знаю, як у вас, але в мене всі показники тут впали десь вдвічі. І це мене турбує, бо включає одні з найгірших моїх недоліків - самокопання і сумніви. Бо ж не знаю, чи то справа в тих всіх інстаграмних алгоритмових змінах, чи справа все ж в мені 😅... . . От і не знаю: менше постити просто фото, а чекати до них натхненного тексту, чи не морочити собі голову статистикою і вести цей профіль далі так, як ото зараз 🤔?
09.07.2019 06:56:32
Мріяла про таке фото дуже давно, відколи побачила тут, в інстаграмі, домашнього
676 15
Мріяла про таке фото дуже давно, відколи побачила тут, в інстаграмі, домашнього равлика. Ці явно не домашні, але краси від цього не менше 😍 . . .
08.07.2019 06:33:30
Гарної вам неділі!
.
.
.
П.С. нагадую, що сьогодні День відкритих дверей у ботса
Гарної вам неділі! . . . П.С. нагадую, що сьогодні День відкритих дверей у ботсадах. . .
07.07.2019 07:43:50
Писати тут від душі складно . Так само складно розмовляти щиро з людьми. Мені пр
Писати тут від душі складно . Так само складно розмовляти щиро з людьми. Мені принаймні. Інколи здається, що от, от настав саме той момент, коли тебе не тільки чують, а ще й розуміють, коли ти недаремно розпинаєшся, відкриваєш душу... і ні. Не той момент. Не почули. Не зрозуміли. Ти черговий раз не достукалась, а просто даремно витрачала себе... . . Я емоційна. Дуже. В розмовах, як і у стосунках мене заносить. Я не люблю пусті теревені. Не вмію їх підтримувати, мене вони не цікавлять. Тому дуже ціную той момент, коли перетинаю межу формального спілкування і відчуваю себе достатньо розкуто, щоб бути щирою. На жаль, не завжди це взаємно. Інколи повністю даремно. Але. Останнім часом я все частіше відчуваю, перед ким варто відкриватися, а на кого взагалі не треба тратити свої емоції. Бо як об стіну горохом... . Бо ж справді вірю в енергетичний вампіризм. Хтось себе витрачає сповна, а інший - живиться, не даючи нічого натомість. . . Навіть те, що я це пишу (написала)... навіщо я це роблю? Я точно не знаю. Але знаю, що не виходить бути повністю щирою і відкритою зі всіма однаково. Та й не можна. Не всі варті пізнати інших. Та й не всі можуть. . . Фото @liztsarevna
06.07.2019 07:25:19
Advertisement
Сподіваюсь, сьогодні ви все ж це фото побачите 😅.
.
.
.
Вул. Листопадового Чину
Сподіваюсь, сьогодні ви все ж це фото побачите 😅. . . . Вул. Листопадового Чину буд. 12 . . .
05.07.2019 06:50:39
Шок-контент! Я збираюсь щось художнє прочитати цього місяця 😱. Для себе. Для душ
680 26
Шок-контент! Я збираюсь щось художнє прочитати цього місяця 😱. Для себе. Для душі 😊. . Ось, власне, це "щось": . Дочитати накінець-то "Таємну історію" Донни Тартт (починала цю книгу ще минулого року) . "Концерт пам'яті янгола" Ерік-Емманюель Шмітт. Прочитала кілька новел. Залишилось зовсім небагато. . "Смертельная белизна" Роберт Гэлбрейт . "Чоловік з моїм іменем" Іван Байдак . "Шістка воронів" Лі Бардуґо . "Королівство шахраїв" Лі Бардуґо . "Залишок дня" Кадзуо Ішіґуро . Це все, що точно збираюсь читати. А ось всього загалом непрочитаного в мене значно, значно більше! Така нічогенька собі гора 😂. . . Тільки щось прочитаю - поділюсь враженням. Збираюсь нарешті розімкнути непорочне (за останній рік) коло відсутності тут книг 📚. От і побачу вкінці місяця, чи вдалось мені здійснити задумане. . . А що читаєте ви? Чи збираєтесь прочитати? . #златорука
03.07.2019 06:44:52
Двір-музей СРСР. Вул. Князя Лева 2
.
.
.
.
Двір-музей СРСР. Вул. Князя Лева 2 . . . ....more
02.07.2019 06:54:52
Улюблене поєднання 😍
.
.
.
.
Улюблене поєднання 😍 . . . ....more
01.07.2019 14:36:32
Next
loading