Instagram tag albania

New collection just arrived ! Pellushi vetem 3300 leke ! 
Porosit tani ne facebo
New collection just arrived ! Pellushi vetem 3300 leke ! Porosit tani ne facebook Klaudio Fashion #klaudiofashion#korce#albania
21.01.2019 13:51:45
Advertisement
The magic never gets old.😍
• Supported from 💳 ◇@zshop.al◇ 🤝 ◇@ushop.al◇
Online S
The magic never gets old.😍 • Supported from 💳 ◇@zshop.al◇ 🤝 ◇@ushop.al◇ Online Store ________________________________________________ • Mundesuar nga @rushyama ________________________________________________ Faleminderit😉 ▪ ▪ ▪ ▪ ________________________________________________ • E pershtatur me : #gatime#kuzhinashqiptare#tirana#dimer#cookingpassion#pasionpergatim#restaurant#eat#recetagatimi#restorante#albania#embelsira#teasty#durres#saranda#vlore#gatime#delicious#mengjes#darka#fieri#shkodra#dibra#gatimetradicionale#kuzhinaime#gatuaj#albanianfood#restaurantfood
21.01.2019 13:51:07
Advertisement
One bite and all your dreams will come true 😋😋
#syri #tirana #albania #burger #f
One bite and all your dreams will come true 😋😋 #syri#tirana#albania#burger#foodphotography
21.01.2019 13:50:08
Advertisement
OMG, thank you, when I created this page. I never thought that we would grow so
OMG, thank you, when I created this page. I never thought that we would grow so fast in a short time. ♥I thank each one and hope that we will continue to grow ♥ ♥️♥️♥️♥️♥️💕 #makeup#makeuptutorial#makeupartist#influencer#makeuptransformation#makeuplooks#makeuplove#makeuplove#makeupvideos#makeuppalette#makeupparty#makeupbydyana#frankfurt#paris#newyork#london#germany#albaniangirl#albania#thankyou#followformore
21.01.2019 13:49:10
1 minutë heshtje per artistin e madhë 🤣🤣
LAVDI 🙋‍♂️🙋‍♂️ @ferofera
@arbe.ent .

#
21.01.2019 13:47:22
Advertisement
Preparation of a Turkish coffee to enjoy during our ethnobotanical interview. I
Preparation of a Turkish coffee to enjoy during our ethnobotanical interview. I am always so humbled by the gentle generosity & hospitality of the people we meet during #fieldresearch.#ethnobotany#fieldwork#coffee#Albania#Balkans#planthunter
21.01.2019 13:45:23
“Find your place on the planet. Dig in, and take responsibility from there❤️ #li
“Find your place on the planet. Dig in, and take responsibility from there❤️ #likeforlikes#albania#beautiful#beautifuldestinations#placestovisit#shkodra
21.01.2019 13:45:13
#amazing #lips #transformation 
#swipeleft⬅️
Ne Prill 2018 pacientja paraqitet p
#amazing#lips#transformation#swipeleft⬅️ Ne Prill 2018 pacientja paraqitet prane klinikes per rimodelimin e buzeve, per te rregulluar raportin e buzes se siperme me buzen e poshtme. Eshte perdorur 1ml acid hyaluronik (1shiring), pjesa me e madhe eshte aplikuar ne buzen siper ne menyre qe te arrihet proporcioni me buzen e poshtme (ne foton para duket qarte diferenca ne volum). Pacientja rikthehet perseri ne Janar te 2019 per nje tjeter trajtim tashme, por nuk mund te lija pa u bere foto buzeve, qe sic vihet re ende kane volumin dhe formen perfekte si muajin e pare 😉 #buze#allergan#mbushjebuzeve#fryrjebuzesh#beauty#beautyful#stayyoung#cute#youth#beforeandafter#aesthetic#aestheticdoctor#klinikeestetike#klinikemjekesoreestetike#juvederm#takecare#acidhialuronik#hyaluronicacid#happypatient#feelgood#trajtimestetike#mjekesiestetike#albanianblogger#tirana#albania#thedollmaker
21.01.2019 13:44:15
The AElement Fusion electronic lock for hotels in the minimalist designe! 
#salt
The AElement Fusion electronic lock for hotels in the minimalist designe! #saltosystems#hospitality#hotel#hotelalbania#albania#tirana#hotelexpo
21.01.2019 13:42:55
Sertayspor'dan yeni yilin ilk kampanyasi! Yeni Titan Serisi Dual makineler paket
Sertayspor'dan yeni yilin ilk kampanyasi! Yeni Titan Serisi Dual makineler paket halinde, tanesi 2500 1- Dual Chest Press Makinesi 2- Dual Incline Chest Press Makninesi 3- Dual Decline Chest Press Makinesi 4- Dual Shoulder Press Makinesi 5- Dual Leg Extension Makinesi 6- Dual Horizontal Leg Curl Makinesi Siparis icin: 05368790272 ~~~~~~~~~~ Here is new year's first promotion from SertaySpor! New Titan Series Dual Machines are 2500₺ for each piece! 1- Dual Chest Press Machine 2- Dual Incline Chest Press Machine 3- Dual Decline Chest Press Machine 4- Dual Shoulder Press Machine 5- Dual Leg Extension Machine 6- Dual Horizontal Leg Curl Machine Fot your orders: +90 536 879 02 72 #gym80#gym80international#fitness#fitlife#fitnessmotivation#fitnessaddict#bodybuilding#azerbeycan#turkey#germany#albania#vucutgeliştirme#ifbbbrasil#türkiyevucutgelistirme#ifbbitalia#bodybuildingnation#gymgirl#ifbb#ifbbbikini#ifbbproleague#bodybuildingnation#bodybuildingfrance
21.01.2019 13:42:36
Noi di ScuolaZoo ci teniamo al divertimento ma anche alla vostra salute! 😜
Avete
Noi di ScuolaZoo ci teniamo al divertimento ma anche alla vostra salute! 😜 Avete mai provato a fare delle flessioni in questo modo? Che dite, potrebbe essere un buon incentivo per tenersi in forma anche in vacanza? 🎉 • • Affidaci la tua #Estate e preparati a non voler più tornare a casa! 📲 WHATSAPP : 3477190630 o DM • • 🌟 LISTA HEAVEN 🌟 #SeNonLoViviNonCiCredi#ScuolaZoo#ScuolaZooViaggi#ScuolaZooViaggiEvento#Estate#Estate2k19#Puglia#Manfredonia#LloretDeMar#Barcellona#Spagna#Pag#Croazia#Corfú#Grecia#Saranda#Albania#Zante#Divertimento#Amicizia
21.01.2019 13:40:28
Good friends,good wine,good food,good times 😊 .
.
.
.
.
.
#friends #wine #food #
Good friends,good wine,good food,good times 😊 . . . . . . #friends#wine#food#goodtime#kava#bistrobar#kava#tirana#albania
21.01.2019 13:38:48
PËR DHËMBË TË BARDHË SI KRISTAL..😍
MIRACLE TEETH WHITENER (ZBARDHUES I DHEMBEVE
PËR DHËMBË TË BARDHË SI KRISTAL..😍 MIRACLE TEETH WHITENER (ZBARDHUES I DHEMBEVE ) Çmim dyqani 1300 lekë Çmim online 1650 lekë Ne të gjithë duam një buzëqeshje të përsosur, të bardhë - por trajtimi i rregullt në dentisti mund të jetë i kushtueshëm , për të mos përmendur të shuma të pakëndshme. Të gjitha këto kimikate mund të irritojnë, kështu që metodat natyrale janë gjithmonë të preferueshme! Qymyr i aktivizuar është një version i oksiduar i qymyr druri dhe mund të përdoret për të hequr në mënyrë efektive njollat e jashtme nga dhëmbët tuaj pa përbërësit kimikë toksikë të përdorur në zbardhjen e dhëmbëve komercialë. Zbardhja e dhëmbëve nxit shëndetin e mirë oral dhe mund të ndryshojë pH në gojë, duke ndihmuar në zvogëlimin e dëmtimit të dhëmbëve, sëmundjeve të gingivës dhe frymëmarrjes së keqe do të heqë njollat, dhe do të , parandalojë frymën e keqe të heqë pllakat dhe do të parandalojë rritjen e dëmshme të baktereve. Përdoreni me furçë dhëmbësh per 2 minuta dhe shihni rezultatin. #bio_medina#bioMedina#produkte_bimore#honeyDplus#cit_terra_gruppe#blejShqip#blejOnline#shendet#bio#bimore#natyrale#mjalta#krema#pasteDhembesh#shampo#venacure#vajraBimore#maska_fytyre # #porosit_tani_online#tirane#albania ##tag#share ============== DYQANI "BIO MEDINA" Adresa: TIRANE Rruga "Jordan Misja". 500 meter larg kolegjit turk "Mehmet Akif". Ndryshe tek rruga e burgut 313 ============== Porosit dhe Online në Tel' Viber' & WhatsApp • RKS: 045/ 049 / 834-999 • AL: 0698706646 BİO MEDİNA - Okazion në çdo shitje...
21.01.2019 13:38:19
Güzel geldik, hoş geldik 🤗
.
.
.
Tüm siparişlerinizin yanında 100gr lokum bizden
Güzel geldik, hoş geldik 🤗 . . . Tüm siparişlerinizin yanında 100gr lokum bizden😋😍😍 #turkkahvesi#turkishcoffe#albania#bosnia#smile#beautiful
21.01.2019 13:35:07
#bejzgjedhjentende
🔴1 million prive
🔴Parfum shumë cilësorë
🔴Çmime shumë të arsye
#bejzgjedhjentende 🔴1 million prive 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania#shqiperia#shqiperi#kuqezi#tirana#elbasan#durres#vlore#shkoder#fier#lezhe#korce#saranda#pogradec#kukes#lushnje#diber#porosit#porosittani
21.01.2019 13:34:59
🌞 #albania #venedik #italy
21.01.2019 13:34:56
Gjëra të vogla me dashuri të madhe në Tiranë. #FondacioniDrite

Kontribuoni në m
Gjëra të vogla me dashuri të madhe në Tiranë. #FondacioniDrite Kontribuoni në mënyrat tona të kontaktit: fondacionidrite@gmail.com https://m.facebook.com/FondacioniDriteTirane/ Të dhënat bankare: Fondacioni Drite, BKT IBAN AL: Al2320511650003683CLTJCLALLE IBAN EUR: AL87AL20511650003683CLTJCFEURE SWIFT CODE: NCBAALTXXXX
21.01.2019 13:34:17
Double tap] për më shumë gjëra interesante çdo ditë😍😍
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⚡ 🅸🅽🆃🅴🅻🅸🅶🅹🅴
Double tap] për më shumë gjëra interesante çdo ditë😍😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ 🅸🅽🆃🅴🅻🅸🅶🅹🅴🅽🅲Ë ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence 🔥 @Inteligjence 💡 @Inteligjence ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #interesante#fakte#albanian#shqip#shqiptar#trend#gjerainteresante#interesante3nt#3nt#fakteinteresante_#fakteinteresante#richkidsalbania#shqipe#edinitse#fakte#albania#kuriozitete
21.01.2019 13:34:05
Ju kujtohet pacienti?? I ishte thene do te ti heqim te gjithe dhembet🙄  Gure,Lev
Ju kujtohet pacienti?? I ishte thene do te ti heqim te gjithe dhembet🙄 Gure,Levizshmeri te dhembeve, probleme me Vitaminen D.... Mbas nje pune 3 mujore trajtime te kombunuara per te arritur rezultatin... Perfundimi Pacienti Happy doku super Happy.... 😁🤗. Lotet ishin te pashmangshme,lotee gezimi padiskutim 🤩🤩 #dentist#smilemakeover#happypatient#dentaloffice#albania#estetica#porcelaincrowns#qualitywork#dentistiinalbania#dentalturismalbania#youarewelcomehere
21.01.2019 13:33:48
#bejzgjedhjentende
🔴Aqua Di Gio
🔴Parfum shumë cilësorë
🔴Çmime shumë të arsyeshme
#bejzgjedhjentende 🔴Aqua Di Gio 🔴Parfum shumë cilësorë 🔴Çmime shumë të arsyeshme 🔴Transport falas, shpejt dhe kudo 🔴Për çdo informacion kontaktoni në inbox #albania#shqiperia#shqiperi#kuqezi#tirana#elbasan#durres#vlore#shkoder#fier#lezhe#korce#saranda#pogradec#kukes#lushnje#diber#porosit#porosittani
21.01.2019 13:33:34
E kundërta e tij, besimi i prishur, i shkatërron të gjitha veprat. Allahu i Lart
E kundërta e tij, besimi i prishur, i shkatërron të gjitha veprat. Allahu i Lartësuar thotë: “Me të vërtetë, të është shpallur ty (o Muhamed), si dhe atyre që kanë qenë para teje: “Nëse i shoqëron Allahut diçka tjetër (në adhurim), me siguri që punët e tua do të zhvlerësohen dhe do të jesh ndër të humburit”. Gjithashtu thotë: “Por, nëse ata adhurojnë zota të tjerë, do t’u humbë çdo gjë nga ajo që kanë bërë”. Gjithashtu thotë: “Sigurisht, atij që adhuron tjetërkënd përveç Allahut, Allahu do t’ia ndalojë Xhenetin dhe strehim i tij do të jetë Zjarri. Për keqbërësit nuk ka ndihmës”. Besimi i prishur nuk e mbron gjakun e as pasurinë. Allahu i Lartësuar thotë: “Luftoni kundër tyre, derisa të zhduket idhujtaria dhe derisa të mbetet vetëm feja e Allahut” #kuran#ajetet#namaz#shpetim#adhurim#sexhde#ruku#tegjithe#infoislam#instaislam#rrjetete-sociale#albania#tirana#kosova#prizreni#resto#lulet#meritat#dua#allahuakbar#veshje#bismilah#guzhin #
21.01.2019 13:33:19
A bini dakort me te gjitha keshillat e Acharya Chanakya?
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
124 2
A bini dakort me te gjitha keshillat e Acharya Chanakya? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀👉@shkumsi👈 ⠀⠀⠀ 💡💡💡Fakte💡💡💡 ⠀⠀⠀🕯️🕯️🕯️Thenie🕯️🕯️🕯️ ⠀⠀⠀💪💪💪Motivim💪💪💪 ⠀⠀⠀✍️✍️✍️Keshilla✍️✍️✍️ ⠀⠀😯😯😯Kuriozitete😯😯😯 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #encatics#luanator#butrintimeri#dafinators#dhuratadora#kidator#tayna#tirane#tirana#albania#shqipe#shqiperia#shqip#kuqezi#kosova#kosovo#prishtina#pristina#gjakova#prizren#macedonia#shkup#durres#fieri#berat#vlore#thenie#shprehje#motivim
21.01.2019 13:33:09
Beautiful views of the mountains of Albania🇦🇱 from Macedonia🇲🇰 #mountains #natur
Beautiful views of the mountains of Albania🇦🇱 from Macedonia🇲🇰 #mountains#nature#albanianmountains#albania#dibra#maletedibres
02.08.2017 08:28:45
Next
loading