Klodian Dino (@klodiandino) โ€” O bot' e coroditur,o jete me stermundim,
Vec brenga e trishtime me sjell ti pa mbarim...๐Ÿ˜ก
Te verteten fort e Duaโ˜บ๐Ÿ‘!
Dita e veres ne Permet๐ŸŒบ๐ŸŒธ๐ŸŒผ๐ŸŽˆ
Dita e veres ne Permet๐ŸŒบ๐ŸŒธ๐ŸŒผ๐ŸŽˆ...more
17.03.2019 13:43:58
Darke me shoqerine e vjeter๐Ÿ›๐Ÿท๐Ÿ†—
Darke me shoqerine e vjeter๐Ÿ›๐Ÿท๐Ÿ†—...more
23.02.2019 16:58:02
Advertisement
Duke shijuar kafen e mengjesitโ˜•โœ…๐Ÿ†—
Duke shijuar kafen e mengjesitโ˜•โœ…๐Ÿ†—...more
18.02.2019 09:07:19
Sot mamaja jone,gezon 66-vjetorin,i urojme shendet dhe jete sa me te gjate๐Ÿ’–๐Ÿ™๐Ÿ’–! H
Sot mamaja jone,gezon 66-vjetorin,i urojme shendet dhe jete sa me te gjate๐Ÿ’–๐Ÿ™๐Ÿ’–! Happy Birthday Mom๐Ÿ’•๐Ÿ’•๐Ÿ’•
14.01.2019 13:32:16
Kur te imponojne te pish ilace(tylol hot)dhe ti kembengul,se do dalesh edhe pse
Kur te imponojne te pish ilace(tylol hot)dhe ti kembengul,se do dalesh edhe pse je me 39ยฐยฉ๐Ÿต๐Ÿ˜ค๐Ÿ˜ค๐Ÿ˜ค
08.01.2019 19:16:42
07.01.2019 18:44:08
Advertisement
Gezuar per shume vjet,nga ne permetaret autoktone๐Ÿ™๐ŸŽ…๐Ÿ™!
Gezuar per shume vjet,nga ne permetaret autoktone๐Ÿ™๐ŸŽ…๐Ÿ™!...more
27.12.2018 08:14:40
14.12.2018 09:25:55
Wir kaufen mit gern im #Supermarket๐Ÿ˜๐Ÿ‘
05.12.2018 08:54:10
Decembre Winter ๐ŸŽ…๐ŸŽ…๐ŸŽ…
Decembre Winter ๐ŸŽ…๐ŸŽ…๐ŸŽ…...more
02.12.2018 08:07:25
Advertisement
Willcommen Winter โ›„๐ŸŽ…โœŒ
Willcommen Winter โ›„๐ŸŽ…โœŒ...more
24.11.2018 15:48:56
Shtepi,e รซmbla shtepi...โ˜บ
Shtepi,e รซmbla shtepi...โ˜บ...more
19.11.2018 08:08:22
Manager ๐Ÿ‘
Manager ๐Ÿ‘...more
11.11.2018 07:37:32
Rikthim ne femijeri ๐Ÿ‘ฆ๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘ฆ๐Ÿป
Rikthim ne femijeri ๐Ÿ‘ฆ๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘ฆ๐Ÿป...more
05.11.2018 09:09:19
Advertisement
Relax pas stervitjes ๐Ÿ’ช๐Ÿป๐Ÿ†—
Relax pas stervitjes ๐Ÿ’ช๐Ÿป๐Ÿ†—...more
26.10.2018 14:37:19
Te shijon ne max.kafeja ne shtepi.โ˜•โ˜•โ˜•๐Ÿ†—
Te shijon ne max.kafeja ne shtepi.โ˜•โ˜•โ˜•๐Ÿ†—...more
21.10.2018 15:30:07
20.10.2018 09:22:01
Me BMW X5 e Bossitโœ…๐Ÿ†— ๐Ÿ™‚
Me BMW X5 e Bossitโœ…๐Ÿ†— ๐Ÿ™‚...more
12.10.2018 11:25:27
Next
loading